WYBIERZ GRĘ

Terror Endless Night

OPIS gry

Terror: Endless Night to osadzona w XIX wieku gra strategiczna. Zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia, umieszcza nas na pokładzie statku płynącego z misją ratunkową, której celem jest odnalezienie dwóch okrętów Królewskiej Marynarki. Zaginione statki: HMS „Erebus” i HMS „Terror” wyruszyły do Arktyki, aby znaleźć przejście do Wschodniej Azji. Niestety, wszelki słuch po nich zaginął. Celem Twojej wyprawy było ich odnalezienie oraz odkrycie losu ich załogi, w tym – Twojego syna. Niefortunnie, Twój statek został uwięziony w skutej lodem powierzchni oceanu i utknąłeś wraz ze swoją załogą pośród lodowej pustyni. Losy Twoje i Twojej załogi stały się niewiadomą, tak jak i niewiadomą pozostaje, czy uda Ci się przeżyć i odkryć, co stało się z pozostałymi dwoma zaginionymi okrętami i Twoim synem.

Wyrusz statkiem na Ocean Arktyczny z misją odnalezienia HMS „Erebus” i HMS „Terror” w tej survivalowej grze strategicznej. Co zrobisz, gdy wszechogarniający mróz i ograniczone zaopatrzenie zmuszą Cię do podjęcia niemożliwych decyzji?

Każdy członek załogi to żywa osoba z własnymi umiejętnościami i potrzebami. Zarządzaj zmianami na warcie, kontroluj zasoby i ustalaj prawa ale przede wszystkim – przetrwaj. Pamiętaj, że statek również wymaga stałego monitoringu pod względem technicznym.

Ultra Mega Cats

OPIS gry

Projekt inspirowany motywem kota w różnych kulturach. Gracze wcielają się mechaniczne koty, gdzie każdy z nich odzwierciedla obecne trendy w globalnej popkulturze. Kulturę japońską reprezentuje kot ninja Kagero, cechujący się niezwykłą zręcznością i umiejętnością nagłego zniknięcia. Z kolei kot Cling jest inspirowany historią Dzikiego Zachodu i posiada cały arsenał broni charakterystyczny dla tamtego okresu. Zadaniem graczy jest wydostanie się z ośrodka badawczego i pokonanie po drodze innych mechanicznych zwierząt, które pilnują ośrodka. 

Gra jest realizowana w jednym z najbardziej popularnych gatunków – online co-op (tryb kooperacji) strzelanka pierwszoosobowa. Codziennie w produkcje tego typu gra ponad 6 mln osób, a rynek multiplayer wzrasta rok do roku ponad 600%.

Kto rządzi światem? Koty! Poruszając się po świecie Ultra Mega Cats, możesz poczuć, że odbywa się to z kocią zwinnością. Wybierz swojego ulubionego bohatera, spersonalizuj swój ekwipunek i odkryj tysiące możliwości budowania dostosowanych do Twoich upodobań.

Intelectual property „Ultra Mega Cats” jest w pełni własnością Unseen Silence. Powstaje w koprodukcji z Black Drakkar Games, doświadczonym zespołem developerskim z wieloletnim doświadczeniem.

Gra będzie charakteryzowała się rozbudowaną customizacją – gracze będą mogli w niepowtarzalny sposób zmieniać swoje koty nie tylko wizualnie, ale także pod względem ich uzbrojenia oraz wyboru odpowiednich umiejętności które mogą stanowić bardzo potężną kombinację.