WYBIERZ GRĘ

Terror Endless Night

Fabuła gry

Gra strategiczna z elementami survival horroru. Gracz wciela się w kapitana zarządzającego XIX-wiecznym statkiem, który utknął w lodzie w ekstremalnych warunkach pogodowych. Musi przetrwać i dbać o kondycje załogi mając do dyspozycji ograniczoną ilość zasobów. W czasie 10h rozgrywki, gracz musi tak zarządzać statkiem, aby przetrwać do zakoń-czenia Nocy Polarnej i roztopów, co umożliwi statkowi powrót do Wielkiej Brytanii. W trakcie walki o przetrwanie zostaje postawiony przed trudnymi wyborami moralnymi jak np. – wobec braku pożywienia – konieczność kanibalizmu. Mamy tu do czynienia z odwróceniem zasad strategii, w której zwykle zbiera się zasoby. 

Historia kapitana była na tyle ciekawa, że na jej podstawie powstał bestseller – książka Dana Simmonsa „Terror”, a później także serial telewizyjny dostępny na internetowej platformie Amazon Prime. Wszystkie dzieła posłużyły jako baza do naszej gry. 

„Terror Endless Night” został zaprojektowany jako gra 2D z oryginalną szatą graficzną, łatwą do prze-niesienia na konsole, aplikacje mobilne oraz wersję planszową, by zwiększyć możliwości monetyzacji. 

Ultra Mega Cats

Fabuła gry

Projekt inspirowany motywem kota w różnych kulturach. Gracze wcielają się mechaniczne koty, gdzie każdy z nich odzwierciedla obecne trendy w globalnej popkulturze. Kulturę japońską reprezentuje kot ninja Kagero, cechujący się niezwykłą zręcznością i umiejętnością nagłego zniknięcia. Z kolei kot Cling jest inspirowany historią Dzikiego Zachodu i posiada cały arsenał broni charakterystyczny dla tamtego okresu. Zadaniem graczy jest wydostanie się z ośrodka badawczego i pokonanie po drodze innych mechanicznych zwierząt, które pilnują ośrodka. 

Gra jest realizowana w jednym z najbardziej popularnych gatunków – online co-op (tryb kooperacji) strzelanka pierwszoosobowa. Codziennie w produkcje tego typu gra ponad 6 mln osób, a rynek multiplayer wzrasta rok do roku ponad 600%.

Została zaprojektowana pod tzw. speed running („śrubowanie rekordów”) co pozwoli spółce nawiązywać współpracę z popular-nymi youtuberami czy streamerami i przyczyni się do zwiększenia zainteresowania tytułem. 

Intelectual property „Ultra Mega Cats” jest w pełni własnością Unseen Silence. Powstaje w koprodukcji z Mataboo, która ma ponad 10 letnie doświadczenie na międzynarodowym rynku gamimgowym. 

Gra będzie się charakteryzowała nieskończoną customizacją – gracze będą mogli w niepowtarzalny sposób zmieniać swoje koty za pomocą aplikacji mobilnej, która przed premierą gry pojawi się w Apple App Store i Google Play Store Model biznesowy zakłada formę mikropłatności, które wedle najnowszych danych stanowiły ok. 30% całości dochodów branży gier komputerowych w 2020 roku.