Kim jesteśmy?

Unseen Silence to spółka zajmująca się tworzeniem gier komputerowych. Ideą przyświecającą jej założeniu jest stworzenie rozpoznawalnej światowej marki i tytułów plasujących się w segmencie gier premium. 

Jej założyciele od lat związani są z rynkiem gamingowym, zarówno od strony produkcyjnej jak i inwestycyjnej. Byli obecni przy tworzeniu gier dla spółek notowanych na NewConnect oraz są akcjonariuszami wielu z nich. Dodatkowo są to czynni gracze, pasjonaci, uczestnicy turniejów, a z wykształcenia prawnicy. 

Zdobywszy doświadczenie postanowili zrealizować swoją wizję na stworzenie wyróżniającego się na polskim gamingu podmiotu, czego efektem było założenie spółki Unseen Silence. Początki prac nad pierwszymi tytułami sięgają 2019 r. 

sylwetka1

Ignacy Kurkowski

prezes

Z rynkiem gamingowym związany jako inwestor gracz i game designer współzałożyciel startupu www prawnikzleca.pl 

sylwetka1

Piotr Kurkowski

członek zarządu

Prawnik, z rynkiem gier związany jako pasjonat – utytułowany gracz, Mistrz Europy Środkowo-wschodniej i szósty  zawodnik świata w grze Warhammer Age of Sigmar, inwestor i game designer, współautor projektów spółki Unseen Silence, współzałożyciel startupu www prawnikzleca.pl 

sylwetka1

Artur Dębkowski

ZESPÓŁ

sylwetka1

Sewer Hrechorowicz

ZESPÓŁ

sylwetka1

Krzysztof Szymański

ZESPÓŁ

NASZE CELE