Zarząd i Rada Nadzorcza

Założyciele Unseen Silence od lat są związani z szeroko pojętym rynkiem gamingowym. Są to czynni gracze oraz inwestorzy branżowi. Z wykształcenia prawnicy.

Chcemy dać graczom czystą rozrywkę, dużo zabawy, co nie oznacza, że gra ma być łatwa. Chcemy, aby gracz miał frajdę i wracał do niej często ze swoimi przyjaciółmi.

IGNACY KURKOWSKI

Prezes Unseen Silence, adwokat, od lat związany z rynkiem gamingowym, zarówno jako gracz, jak i inwestor. 

Członkowie Rady Nadzorczej

Sebastian Srebro

Autor gier planszowych, scenarzysta kilkuset gier RPG i gier komputerowych („Cosmic Hero”,„Arktyczne Polowanie” czy kultowa seria „Insane Speedway”). Wieloletni pracownik dwóch polskich korporacji na stanowiskach kierowniczych. Obecnie prezes spółek Bored Games oraz Bored Mobile.

Wojciech Pawełczyk

Marek Porzeżyński

Doktor nauk prawnych, radca prawny, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii, w tym gier komputerowych, ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa.

Magdalena Kulczycka-Kurkowska

Radca prawny, specjalistka do spraw RODO i prawa pracy, doświadczenie na rynku finansowym zdobywała w Banku Inwestycyjnym.

Marek Kurkowski

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie wieloletniej praktyki zawodowej zdobył bogate doświadczenie w wielu dziedzinach prawa.