Zarząd i Rada Nadzorcza

Założyciele Unseen Silence od lat są związani z szeroko pojętym rynkiem gamingowym, są to czynni gracze i uczestnicy turniejów Warhammer Fantasy Battla. Z wykształcenia prawnicy.

Pięcioosobowy zespół i trzy osoby współpracujące. Do końca 2021 roku spółka planuje rozszerzyć zatrudnienie.

Chcemy dać graczom czystą rozrywkę, dużo zabawy, co nie oznacza, że gra ma być łatwa. Chcemy, aby gracz miał frajdę i wracał do niej często ze swoimi przyjaciółmi.

IGNACY KURKOWSKI

Prezes Unseen Silence, adwokat, od lat związany z rynkiemgamingowym, zarówno jako gracz, jak i inwestor. 

Członkowie Rady Nadzorczej

Filip Szklarzewski

Współzałożyciel RLTY Investments oraz Goat Gamez, były członek Rady Nadzorczej Movie Games. Z branżą gamimgową związany od 2016 roku.

Sebastian Srebro

Autor gier planszowych, scenarzysta kilkuset gier RPG i gier komputerowych („Cosmic Hero”,„Arktyczne Polowanie” czy kultowa seria „Insane Speedway”). Wieloletni pracownik dwóch polskich korporacji na stanowiskach kierowniczych. Obecnie prezes spółek Bored Games oraz Bored Mobile.

Marek Porzeżyński

Doktor nauk prawnych, radca prawny, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii, w tym gier komputerowych, ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa.

Magdalena Kulczycka-Kurkowska

Radca prawny, specjalistka do spraw RODO i prawa pracy, doświadczenie na rynku finansowym zdobywała w Banku Inwestycyjnym.

Marek Kurkowski

Adwokat z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim. W trakcie wieloletniej praktyki zawodowej zdobył bogate doświadczenie w wielu dziedzinach prawa.